D K
O firmie

Firma PARTNER działalnością budowlaną i deweloperską zajmuje się od 1993 roku. Dzięki jej inwestycjom w samym tylko Mińsku Mazowieckim oddanych do użytku zostało ponad 1000 mieszkań. Realizacje objęły między innymi osiedla mieszkaniowe w Mińsku Mazowieckim i Warszawie oraz osiedla domów jednorodzinnych w malowniczo położonych miejscowościach Stojadła i Grzebowilk.

W portfolio firmy znajdują się także inwestycje komercyjne: galerie handlowe, supermarkety, hotel, partnerskie stacje paliw.

Wieloletnie doświadczenie oraz znakomita znajomość mazowieckiego rynku nieruchomości umacniają pozycję firmy i pozwalają na konsekwentne wdrażanie kolejnych projektów.

PARTNER zapewnia stałe, gwarantowane ceny mieszkań, indywidualne harmonogramy spłat oraz doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu dzięki współpracy z wybranymi bankami.

Status Przedsiębiorstwa: Spółka Jawna
Kapitał podstawowy: 15 024 651,78


Sukcesy PHU Partner są docenianie przez instytucje zarówno miejskie, powiatowe, jak również niezależne biznesowe, jak chociażby ostatnia nagroda Pulsu Biznesu za zajęcie III w województwie mazowieckim w prestiżowych „Filarach Polskiej Gospodarki” 2010 roku. Za zasługi dla wspierania zatrudnienia osób niepełnosprawnych nasze przedsiębiorstwo w 2011 roku zostało uhonorowane prestiżowym Certyfikatem Lodołamacze 2011.

Poniżej zamieszczamy skromną część nagród i wyróżnień zdobytych przez nasze Przedsiębiorstwo:
Informujemy naszych klientów, że dołączyliśmy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. :

PZFD :

:


Z ogromną przyjemnością informujemy, że aktualnie Spółka Partner prowadzi rozbudowę obiektu handlowego Galerii Handlowej w Stojadłach. rozbudowa galerii: o ok. 3000 m powierzchni, oraz 50 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

Ponizej wizualizacje rozbudowy obiektu:


:

: