Osiedle

Adres inwestycji: Mińsk Mazowiecki, ul. Klonowa 21.

Komfortowe, nowoczesne osiedle zostało wybudowane w malowniczej okolicy w sąsiedztwie lasów i niskich zabudowań. Dwa kameralne trzypiętrowe budynki oraz dwa kolejne czteropiętrowe dzieli ogrodzony, zamknięty teren z zieleńcami i placami zabaw dla dzieci. W każdej klatce schodowej znajduje się winda, która zjeżdża aż do poziomu podziemnych garaży. Wygodne, dobrze doświetlone mieszkania, mają starannie przemyślane, funkcjonalne rozkłady.


Ze względu na ogromne zainteresowanie naszych klientów, z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w kolejnym piątym budynku w okolicach ul. Klonowej. Dokładamy wszelkich starań, w celu zapewnienia wysokiego komfortu, zieleni i wysokiej jakości.

  • bogaty wybór metraży (od 40 do 70 m2);
  • mieszkania 1 - 3 pokojowe;
  • oddzielne kuchnie oraz z aneksami kuchennymi;
  • lokale usługowe na parterze budynku;
  • okablowanie TV i internetowe;
  • wartość udziału w gruncie w cenie mieszkania;

 

Aktualnie oprócz nowej propozycji mieszkań w budynku 6, posiadamy jeszcze w sprzedaży ostatnie mieszkania w piątym budynku ul. Klonowa 21 A i 21 C,  "Osiedla Pod Klonami", mieszkania gotowe z natychmiastowym terminem odbioru.

Nowa oferta: Sprzedaż mieszkań w budynku szóstym odbiór w  IV kwartale 2015 r.

Zachęcamy do zapoznania się z planami i ofertą znajdującymi się zakładce "Mieszkania".


Biuro sprzedaży
ul. Dąbrówki 30
Mińsk Mazowiecki
tel.+ 48 25 759 52 10
kom. 608-410-228, 600 446 449
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.