Zapraszamy
do kontaktu

Dalej


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z obsługą sprzedażową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami

Poznajmy się!

Deweloper

Firma PARTNER działalnością budowlaną i deweloperską zajmuje się od 1993 roku. Dzięki jej inwestycjom w samym tylko Mińsku Mazowieckim oddanych do użytku zostało ponad 2000 mieszkań. Realizacje objęły również osiedla domów jednorodzinnych w malowniczo położonych miejscowościach Stojadła i Grzebowilk.

W portfolio firmy znajdują się także inwestycje komercyjne: galerie handlowe, supermarkety, hotel, partnerskie stacje paliw.

Wieloletnie doświadczenie oraz znakomita znajomość mazowieckiego rynku nieruchomości umacniają pozycję firmy i pozwalają na konsekwentne wdrażanie kolejnych projektów.

PARTNER zapewnia korzystne ceny mieszkań, indywidualne harmonogramy spłat oraz doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu dzięki współpracy z wybranymi bankami.

Sukcesy PHU Partner są docenianie przez instytucje zarówno miejskie, powiatowe, jak również niezależne biznesowe, jak chociażby ostatnia nagroda Pulsu Biznesu za zajęcie III miejsca w województwie mazowieckim w prestiżowych „Filarach Polskiej Gospodarki” 2010 roku. Za zasługi dla wspierania zatrudnienia osób niepełnosprawnych nasze przedsiębiorstwo w 2011 roku zostało uhonorowane prestiżowym Certyfikatem Lodołamacze 2011.

Obiekty komercyjne

 • Galerie handlowe

  Galeria Handlowa Partner w Stojadłach stanowi jeden z czterech kompleksów handlowych na obrzeżu Mińska Mazowieckiego, w Stojadłach, tuż przy skrzyżowaniu dróg krajowych 2 i 50. Jej powierzchnia użytkowa liczy 4700 mkw. Posiada garaż podziemny oraz parking naziemny na 1500 aut.

  Zobacz
 • Stacje paliw

  PHU PARTNER jest właścicielem dwóch stacji partnerskich BP: - w Mińsku Mazowieckim, ul. Dąbrówki 30, - w Stojadłach, przy trasie nr 2 od strony Warszawy. Stacje oferują paliwo wysokiej jakości, bogaty asortyment akcesoriów samochodowych, dobrze zaopatrzone sklepy. Przy stacjach funkcjonują nowoczesne myjnie samochodowe: w Stojadłach myjnia automatyczna do wysokości mycia 2,75 m, w Mińsku Mazowieckim myjnia automatyczna dla samochodów osobowych i dwa stanowiska myjni bezdotykowej samoobsługowej. Na stacji w Stojadłach znajduje się duży parking dla samochodów ciężarowych oraz kabiny prysznicowe i bistro z bogatą ofertą gastronomiczną.

  Zobacz
 • Magazyny

  PHU Partner obecnie zarządza dwoma magazynami: - Stojadła – 10.000 m2 (istnieje możliwość rozbudowy hali). Najemcy: Eurocash, Inter Cars, MK Relocation, WW Logistic, BRW. - Mińsk Mazowiecki (ul. Przemysłowa) – 3200 m2 Najemca – IPPL S.A.

  Zobacz
 • Hotel

  Hotel mieści się w centrum Mińska Mazowieckiego, zaledwie 25km od granic Warszawy, przy głównej trasie E30 (Warszawa-Siedlce-Terespol). Nowoczesne i funkcjonalne wnętrza Hotelu zapewniają komfortowe warunki do wypoczynku i do pracy. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizję satelitarną, telefon oraz dostęp do Internetu. Aktualnie do Państwa dyspozycji oddajemy 35 pokoi w tym 3 apartamenty. Zmotoryzowani Goście mogą korzystać z parkingu podziemnego na 40 miejsc. Połączenie komfortu z lokalizacją w centrum Polski stwarza doskonałe warunki do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, naukowych i integracyjnych.

  Zobacz
PHU PARTNER

ul. Dąbrówki 30
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. + 48 25 759 52 10,
fax. + 48 25 759 52 26,
biuro@phupartner.pl

Dział Sprzedaży

tel. +48 25 759 52 00
tel. 600 446 449
tel. 608 410 234
mieszkania@phupartner.pl

Inwestycje