Zapraszamy
do kontaktu

Dalej


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z obsługą sprzedażową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami

Warszawska 141

Warszawska 141

O inwestycji

Nowo powstały budynek mieszkalny przy ulicy Warszawskiej to wyjątkowa oferta dla młodych, dynamicznych osób, które szukają własnego miejsca do życia.

W kameralnym, czterokondygnacyjnym budynku powstanie 36 mieszkań, po 12 na każdym piętrze. Ponad połowę ogólnej liczby lokali będą stanowiły cieszące się największą popularnością mieszkania dwupokojowe, odpowiednie na przykład dla singli, natomiast mieszkania trzy- i czteropokojowe z pewnością zaspokoją potrzeby zarówno par posiadających już dzieci, jak i dopiero planujących powiększenie rodziny oraz osób, które do wygodnego życia potrzebują więcej przestrzeni. Funkcjonalnie zaprojektowane rozkłady pomieszczeń pozwolą dostosować powierzchnię do indywidualnych upodobań i preferencji mieszkańców. Wszystkie mieszkania będą miały otwarte lub przeszklone loggie z komfortową szklaną zabudową, a duże okna doskonale doświetlą każde wnętrze. Dla komfortu mieszkańców w podziemiach budynku przewidziano garaż z 46 miejscami postojowymi.

Nowoczesna architektura budynku na miarę XXI wieku zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta koneserów pięknej formy. Jego prosta, geometryczna bryła doskonale współgra ze stonowaną, barwą elewacji i oknami w kolorze grafitowym. Dół budynku zostanie wykończony okładziną z naturalnego kamienia, zaś piętra eleganckimi płytami włókno-cementowymi. Ze względu na sąsiedztwo skweru i zabytkowej poczty budynek został wizualnie podzielony na dwie części dzięki znajdującemu się od strony ulicy wcięciu, które skraca go optycznie i harmonijnie wkomponowuje w otoczenie.

Na poziomie parteru zaprojektowano pomieszczenia na sklepy i lokale usługowe.

Termin oddania : kwiecień 2019

Biuro sprzedaży Mińsk Mazowiecki

ul. Dąbrówki 30
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. 25 759 52 00
tel. 600 446 449
tel. 608 410 234
mieszkania@phupartner.pl

Biuro sprzedaży Warszawa

ul. Oławska 1
01-494 Warszawa
tel. 22 245 47 00
tel. 666 050 103
tel. 666 050 102
info@bemopark.pl

Inwestycje