Zapraszamy
do kontaktu

Dalej


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z obsługą sprzedażową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami

Poznajmy się!

O nas

Firma PARTNER działalnością budowlaną i deweloperską zajmuje się od 1993 roku. Dzięki jej inwestycjom w samym tylko Mińsku Mazowieckim oddanych do użytku zostało ponad 2500 mieszkań. Realizacje objęły również osiedla domów jednorodzinnych w malowniczo położonych miejscowościach Stojadła i Grzebowilk oraz budynki wielorodzinne w Warszawie i Legionowie.

W portfolio firmy znajdują się także inwestycje komercyjne: galerie handlowe, supermarkety, hotel, partnerskie stacje paliw, magazyny wielkopowierzchniowe.

Wieloletnie doświadczenie oraz znakomita znajomość mazowieckiego rynku nieruchomości umacniają pozycję firmy i pozwalają na konsekwentne wdrażanie kolejnych projektów.

PARTNER zapewnia korzystne ceny mieszkań, indywidualne harmonogramy spłat oraz doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu dzięki współpracy z wybranymi bankami.

Sukcesy PHU Partner są docenianie przez instytucje zarówno miejskie, powiatowe, jak również niezależne biznesowe, jak chociażby ostatnia nagroda Pulsu Biznesu za zajęcie III miejsca w województwie mazowieckim w prestiżowych „Filarach Polskiej Gospodarki” 2010 roku. Za zasługi dla wspierania zatrudnienia osób niepełnosprawnych nasze przedsiębiorstwo  zostało uhonorowane prestiżowym Certyfikatem Lodołamacze 2011.

Jesteśmy również członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Zobowiązani zobowiązują…

Docenieni również zostaliśmy przez miesięcznik “Forbes” w rankingu Firm Rodzinnych klasyfikując się na 1 miejscu firm z przychodami poniżej  100 mln w województwie mazowieckim.

“Więcej o historii firmy”Doświadczenie i wiedza 

Obiekty komercyjne

 • Galerie handlowe

  Galeria Handlowa Partner w Stojadłach stanowi jeden z czterech kompleksów handlowych na obrzeżu Mińska Mazowieckiego, w Stojadłach, tuż przy skrzyżowaniu dróg krajowych 2 i 50. Jej powierzchnia użytkowa liczy 4700 mkw. Posiada garaż podziemny oraz parking naziemny na 1500 aut.

  Zobacz
 • Stacje paliw

  PHU PARTNER jest właścicielem dwóch stacji partnerskich BP: - w Mińsku Mazowieckim, ul. Dąbrówki 30, - w Stojadłach, przy trasie nr 2 od strony Warszawy. Stacje oferują paliwo wysokiej jakości, bogaty asortyment akcesoriów samochodowych, dobrze zaopatrzone sklepy. Przy stacjach funkcjonują nowoczesne myjnie samochodowe: w Stojadłach myjnia automatyczna do wysokości mycia 2,75 m, w Mińsku Mazowieckim myjnia automatyczna dla samochodów osobowych i dwa stanowiska myjni bezdotykowej samoobsługowej. Na stacji w Stojadłach znajduje się duży parking dla samochodów ciężarowych oraz kabiny prysznicowe i bistro z bogatą ofertą gastronomiczną.

  Zobacz
 • Magazyny

  PHU Partner obecnie zarządza dwoma magazynami: - Stojadła – 10.000 m2 (istnieje możliwość rozbudowy hali). Najemcy: Eurocash, Inter Cars, MK Relocation, WW Logistic, BRW. - Mińsk Mazowiecki (ul. Przemysłowa) – 3200 m2 Najemca – IPPL S.A.

  Zobacz
 • Hotel

  Hotel mieści się w centrum Mińska Mazowieckiego, zaledwie 25km od granic Warszawy, przy głównej trasie E30 (Warszawa-Siedlce-Terespol). Nowoczesne i funkcjonalne wnętrza Hotelu zapewniają komfortowe warunki do wypoczynku i do pracy. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizję satelitarną, telefon oraz dostęp do Internetu. Aktualnie do Państwa dyspozycji oddajemy 35 pokoi w tym 3 apartamenty. Zmotoryzowani Goście mogą korzystać z parkingu podziemnego na 40 miejsc. Połączenie komfortu z lokalizacją w centrum Polski stwarza doskonałe warunki do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, naukowych i integracyjnych.

  Zobacz
Biuro sprzedaży Mińsk Mazowiecki

ul. Dąbrówki 30
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. 25 759 52 00
tel. 600 446 449
tel. 608 410 234
mieszkania@phupartner.pl

Biuro sprzedaży Warszawa

ul. Oławska 1
01-494 Warszawa
tel. 22 245 47 00
tel. 666 050 103
tel. 666 050 102
info@bemopark.pl

Inwestycje