Zapraszamy
do kontaktu

Dalej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z obsługą sprzedażową, w tym na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. *

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, przez PHU Partner Sp. J. oraz udostępnianie ich innym podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo i należącym do PHU Partner Sp. J. *

  Dobry Kierunek

  Stacja Mińsk

  Stacja Mińsk

   

  Idealne miejsce do zamieszkania

   

  Osiedle Stacja Mińsk to miejsce zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących wygody
  i wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku, przy jednoczesnym dostępie do infrastruktury niezbędnej w codziennym życiu. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej świetna lokalizacja. W najbliższym otoczeniu znajdują się dworzec PKP, dworzec PKS oraz autostrada a2, która w najbliższej przyszłości znacznie ułatwi dojazd do Warszawy.

  Ponadto w najbliższej okolicy inwestycji znajduje się wiele punktów handlowo-usługowych.

  Jeśli szukasz mieszkania w cichej i spokojnej okolicy, świetnie skomunikowanej z Warszawą to Stacja Mińsk jest właśnie dla Ciebie.

   

  Mieszkania stworzone dla Ciebie

   

  Prosta i nowoczesna architektura w połączeniu z wysokiej jakości materiałami nadaje inwestycji wyjątkowy charakter.

  Na sześciu kondygnacjach budynku umiejscowionych
  zostało 119 lokali mieszkalnych w zróżnicowanych metrażach dostosowanych do potrzeb zarówno singli, par, młodych rodzin jak
  i osób poszukujących wygody i komfortu. Do wszystkich lokali na piętrach przynależeć będzie dodatkowa powierzchnia w postaci logii oraz tarasu. Z kolei na parterze pojawią się tarasy z ogródkami.

  Bogata oferta mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych w metrażach od 30 do 86 m2 spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W części podziemnej budynku znajduje się garaż z miejscami parkingowymi dla 75 samochodów.

   

  Wiele możliwości

   

  Lubisz aktywnie spędzać wolny czas? Chętnie spotykasz się
  z przyjaciółmi na mieście? Jeśli tak to Stacja Mińsk to miejsce idealne dla Ciebie i Twojej rodziny.

  W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdziesz wiele restauracji, punktów usługowych oraz sieci handlowych. W zasięgu ręki znajduje się również siłownia i park, który pozwoli na relaks na łonie natury.

  Rodziny z dziećmi docenią bliską odległość placówek edukacyjnych.

  Wybierając Stację Mińsk do centrum miasta dotrzesz w zaledwie 5 minut, a wygodny dojazd min. do Warszawy zapewni przebiegająca niedaleko autostrada A2.

  Termin zakończenia inwestycji:  październik 2022 roku.

   

  Biuro sprzedaży Mińsk Mazowiecki

  ul. Dąbrówki 30
  05-300 Mińsk Mazowiecki
  tel. 25 759 52 00
  tel. 600 446 449
  mieszkania@phupartner.pl

  Biuro sprzedaży Pruszków

  ul. Aleja Wojska Polskiego 125
  05-800 Pruszków
  tel. 504 691 964
  tel. 504 692 743
  info@cornerpark.pl

  Inwestycje