Zapraszamy
do kontaktu

Dalej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z obsługą sprzedażową, w tym na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. *

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, przez PHU Partner Sp. J. oraz udostępnianie ich innym podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo i należącym do PHU Partner Sp. J. *

  Czy warto kupić mieszkanie pod Warszawą?

  20.06.2022

  Czy warto kupić mieszkanie pod Warszawą?

  Czy warto kupić mieszkanie pod Warszawą?

  Warszawa to miasto, które kusi możliwościami edukacyjnymi oraz rozwojowymi, dlatego nowi mieszkańcy przyjeżdżają tutaj z przeróżnych zakątków Polski oraz z zagranicy. Popyt na mieszkania w stolicy rośnie, a możliwości niestety są ograniczone. Dlatego ceny mieszkań są stosunkowo wysokie. To jeden z głównych aspektów dlaczego wiele przyjezdnych zastanawia się nad wybraniem miejscowości pod Warszawą. 

  Ile kosztuje mieszkanie pod Warszawą?

  Ceny nieruchomości w Warszawie są wysokie. Osoby, które przyjeżdżają i pragną rozpocząć swoje życie w tych okolicach zauważają, że cena niewielkiego mieszkania w Warszawie jest równa cenie sporego apartamentu lub domu w podwarszawskich miejscowościach takich jak Mińsk Mazowiecki. Ci, którzy wybierają mniej metrów kwadratowych na rzecz bycia w samym centrum argumentują to uciążliwymi dojazdami z przyległych miejscowości. W praktyce mniejsze miejscowości są na tyle dobrze skomunikowane z centrum, zarówno pod względem ruchu samochodowego, jak i autobusowego czy kolei, że dojazd autostradami często bywa mniej uciążliwy niż przedostanie się z jednego końca stolicy na drugi. 

  Większa powierzchnia mieszkaniowa za tą samą cenę to jeden z argumentów, który przemawia do młodych osób myślących przyszłościowo. Za cenę mieszkania w Warszawie można zakupić o około 30% większe mieszkanie w podwarszawskiej miejscowości. Dodatkowa oszczędność w zakupie mieszkania pod Warszawą płynie z kosztów utrzymania nieruchomości oraz niższych kosztów życia.

  Dlaczego warto zdecydować się na mieszkanie pod Warszawą?

  Oczywiście pieniądze to nie jedyny argument. W dzisiejszych, zabieganych czasach to właśnie czas jest najcenniejszy. Dlatego wybierając mieszkanie pod Warszawą należy zdecydować się na lokalizację, która jest odpowiednio skomunikowana. Większość miejscowości takich jak Mińsk Mazowiecki posiada na tyle rozbudowaną infrastrukturę, że osoby, które pracują zdalnie lub nie mają potrzeby codziennego dojeżdżania do biura, znajdą wszystko w jednym miejscu. Dobrze rozwinięta infrastruktura lokalna to podstawa. W większości znajdziesz nie tylko sklepy oraz usługi, które przydają się na co dzień, ale także żłobki, przedszkola oraz szkoły na dobrym poziomie. Plusem w tym wypadku jest to, że wszystko znajduje się blisko, a do większości miejsc możesz dotrzeć na piechotę. Dzięki temu większe dzieci mogą swobodnie samodzielnie przemieszczać się po mieście. Małe miejscowości zachęcają do zamieszkania tworząc także ofertę rozrywkową. Mieszkanie pod Warszawą, na przykład w Mińsku Mazowieckim jest dla osób, które pragną ucieczki od miejskiego zgiełku, dobrym argumentem będzie także bliskość terenów zielonych oraz ciekawa infrastruktura sportowa. 

  Gdzie najlepiej się mieszka pod Warszawą?

  Jeżeli podejmiesz decyzję o tym, że warto zdecydować się na zakup mieszkania pod Warszawą, kolejnym pytaniem jest to – w jakiej miejscowości? Zakup mieszkania czy domu to decyzja, którą należy odpowiednio przemyśleć. Nie może być podjęta pochopnie, gdyż będzie miała wpływ na Twoje dalsze życie. Wybierz miejsce, które posiada łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz rozwiniętą infrastrukturę. Dzięki temu będziesz korzystać z lokalnych atrakcji, a jednocześnie cieszyć się bliskością miasta.

  Zdecyduj się na zakup mieszkania od dewelopera. Zapraszamy do kontaktu.

  Biuro sprzedaży Mińsk Mazowiecki

  ul. Dąbrówki 30
  05-300 Mińsk Mazowiecki
  tel. 25 759 52 00
  tel. 600 446 449
  mieszkania@phupartner.pl

  Biuro sprzedaży Pruszków

  ul. Aleja Wojska Polskiego 125
  05-800 Pruszków
  tel. 504 691 964
  tel. 504 692 743
  info@cornerpark.pl

  Inwestycje