Zapraszamy
do kontaktu

Dalej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z obsługą sprzedażową, w tym na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. *

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, przez PHU Partner Sp. J. oraz udostępnianie ich innym podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo i należącym do PHU Partner Sp. J. *

  Kawalerki

  Kawalerka – do zamieszkania lub inwestycyjnie

  kawalerka na sprzedaż - Mińsk Mazowiecki

  Kawalerka to typ mieszkania cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem, w szczególności wśród inwestorów poszukujących lokali mieszkalnych na wynajem, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z własnym eM. Kawalerka to także doskonały wybór dla seniora. Firma deweloperska  PHU Partner oferuje szeroki wybór kawalerek na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim. Nasze mieszkania znajdują się w dogodnych lokalizacjach – obszarach odznaczających się doskonałym skomunikowaniem z najważniejszymi punktami w mieście, a zarazem dobrze rozwiniętym zapleczem handlowo-usługowym. W bliskim sąsiedztwie naszych inwestycji znajdują się przychodnie lekarskie, przedszkola i szkoły. Każda kawalerka na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim mieści się w nowoczesnym budynku o przemyślanej architekturze, dzięki czemu mieszkanie mimo niewielkiej powierzchni jest ustawne i wygodne.

  Mińsk Mazowiecki – kawalerka dla Ciebie

  Mińsk Mazowiecki to miasto o dużych perspektywach. Relatywnie niewielka odległość od ścisłego centrum Warszawy oraz bardzo dobre skomunikowanie ze Stolicą przekładają się na szerokie możliwości rozwoju kariery. Jednocześnie ceny mieszkań w Mińsku Mazowieckim są nieporównywalnie bardziej przystępne. Kawalerka zlokalizowana na terenie Mińska Mazowieckiego może więc nam posłużyć jako pierwsze mieszkanie w aglomeracji warszawskiej, a w późniejszym czasie źródło dochodu pasywnego. Dogodna lokalizacja oraz wysoki standard obiektu z pewnością ułatwią wynajem.

  Kawalerka na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim

  Klientom zapewniamy korzystne ceny, indywidualne harmonogramy spłat oraz doradztwo i pomoc w uzyskaniu finansowania. Kompleksowa oferta i dogodne warunki współpracy przekładają się na dużą swobodę wyboru mieszkań w stanie deweloperskim, jak i mieszkań pod przysłowiowy klucz. Inwestorów zainteresowanych zakupem kawalerki do zamieszkania lub na wynajem zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z bieżącą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z Biurem Sprzedaży PHU Partner.

  rzut przykładowej kawalerki
  Biuro sprzedaży Mińsk Mazowiecki

  ul. Dąbrówki 30
  05-300 Mińsk Mazowiecki
  tel. 25 759 52 00
  tel. 600 446 449
  mieszkania@phupartner.pl

  Biuro sprzedaży Pruszków

  ul. Aleja Wojska Polskiego 125
  05-800 Pruszków
  tel. 504 691 964
  tel. 504 692 743
  info@cornerpark.pl

  Inwestycje