Zapraszamy
do kontaktu

Dalej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z obsługą sprzedażową, w tym na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. *

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, przez PHU Partner Sp. J. oraz udostępnianie ich innym podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo i należącym do PHU Partner Sp. J. *

  Mieszkanie od dewelopera

  Mieszkanie od dewelopera: sprawdź najnowsze trendy w budownictwie mieszkaniowym

  Marzy Ci się własne lokum? Masz już swoje „M”, ale myślisz o poszerzeniu rodziny i w związku z tym rozważasz zmianę mieszkania na większe? Jeśli tak, przed Tobą dwie opcje: mieszkanie od dewelopera bądź to z rynku wtórnego. Jeśli zależy Ci na tym, aby nowy dom był i dobrze usytuowany, i nowoczesny, i funkcjonalny – pierwsza z nich będzie rozsądniejszym wyborem. A na co konkretnie możesz liczyć, wybierając nowe mieszkanie? Oto najważniejsze trendy we współczesnym budownictwie.

  Rynek mieszkaniowy w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie. Już w 2017 roku zanotowaliśmy aż 21-procentowy wzrost ilości nowych inwestycji w porównaniu z rokiem poprzednim. Na szczęście w parze ze wzrostem ilości nowych budynków idzie również jakość powstających mieszkań. Zapomnij o ciasnych, nieustawnych wnętrzach, niskim standardzie wykończenia i lokalizacjach z dala od wszystkiego. Nowoczesne budownictwo mieszkalne stawia na komfort, funkcjonalność oraz eko-logikę. Właśnie dlatego to teraz jest najlepszy moment na to, aby zainwestować w nowe mieszkanie.

  Co zyskasz, wybierając mieszkanie od dewelopera?

  Wydawać się może, że zakup mieszkania od dewelopera jest znacznie bardziej kosztowną inwestycją niż ta w lokal z rynku wtórnego. Wystarczy jednak dokonać bardziej uważnego bilansu zysków i strat, aby przekonać się, że w długofalowej perspektywie nowa nieruchomość może opłacać się bardziej.

  • Nowe mieszkanie to lokal, który dopiero zostanie oddany do użytku. Będziesz jego pierwszym właścicielem i użytkownikiem. Jeśli postawisz na inwestycję, nad którą czuwa sprawdzony deweloper, możesz być pewien, że nie „czyhają” na Ciebie żadne wady konstrukcyjne ani perspektywa długiego i kosztownego remontu (np. wynikająca z konieczności wymiany instalacji elektrycznej czy wodno-kanalizacyjnej).
  • Lokal w nowo powstającym budynku może mieć większą wartość rynkową niż ten w bloku z wielkiej płyty wybudowanym kilka dekad temu. Jeśli myślisz o mieszkaniu jak o inwestycji – rachunek jest prosty.
  • Mieszkania w nowoczesnych budynkach są lepiej dopasowane do obecnych potrzeb lokatorów. Jasny podział na strefę dzienną i nocną, więcej niż jedna łazienka, salon otwarty na kuchnię, duży balkon… to tylko niektóre rozwiązania konstrukcyjne, których nie sposób pokochać w nowoczesnym budownictwie.

  A jeśli już jesteś pewien, że mieszkanie od dewelopera to opcja również dla Ciebie, to jak wybrać najlepszą inwestycję? Postaw na lokal, który wpisuje się w najnowsze trendy budowlane.

  Nowe mieszkania – bezpieczne pod każdym względem

  Bezpieczeństwo jest jedną z kwestii niezwykle ważnych w nowoczesnej architekturze. To między innymi ze względu na minimalizację ryzyka niezwykle rzadko buduje się już dzisiaj kilkunastopiętrowe bloki z wąskimi klatkami schodowymi i setkami lokali. Budownictwo w 2. dekadzie XXI wieku stawia na:

  • niskie budynki – zazwyczaj 4-6-piętrowe,
  • szerokie klatki schodowe oraz korytarze – zapewniające, w razie potrzeby, łatwą ewakuację,
  • materiały budowlane o wysokiej odporności na ogień,
  • technologie zwiększające bezpieczeństwo – m.in. drzwi antywłamaniowe w standardzie, domofony / wideofony czy systemy monitoringu na osiedlu.

  Lokale, które spełniają te oczekiwania możesz znaleźć m.in. na terenie miast takich jak Mińsk Mazowiecki – dobry przykład to choćby Osiedle Nad Rzeką budowane przez PHU Partner.

  Nowoczesne mieszkanie to energooszczędne mieszkanie

  Mieszkanie w tzw. starym budownictwie może oznaczać bardzo wysokie koszty ogrzewania. Co na nie wpływa? Poza mało wydajnym systemem ogrzewania, również niski poziom termoizolacyjności okien, nieodpowiednio wykonane ocieplenie budynku i – generalnie – jego konstrukcja. Takich problemów nie doświadczają jednak mieszkańcy nowych lokali. W nich mogą się spodziewać m.in.:

  • szczelnych okien o wysokim współczynniku izolacji termicznej, a przy okazji akustycznej – mieszkania od dewelopera są więc i cieplejsze, i lepiej wytłumiają hałas z zewnątrz,
  • zastosowania technologii ocieplenia i wykończenia budynku, które redukują do minimum straty ciepła.

  Centralne ogrzewanie – oszczędne i wydajne to absolutne minimum, którego powinieneś oczekiwać.

  Powierzchnia mieszkania: dopasowana do potrzeb i lepiej zagospodarowana

  Myślisz: nowe mieszkanie – wyobrażasz sobie apartament o powierzchni powyżej 100 metrów i… zastanawiasz się, po co Ci takie duże lokum? Rzeczywiście, nie każdy potrzebuje aż tak dużej przestrzeni. W końcu inne potrzeby ma singiel czy para nieplanująca powiększenia rodziny, a inne małżeństwo z trójką dzieci. Dlatego w ofertach mieszkań od sprawdzonych deweloperów można znaleźć lokale o różnej powierzchni. Ale uwaga! Te, których powierzchnia nie przekracza 30 m2 możesz wyeliminować ze swoich planów. Nawet standardowa „kawalerka” w XXI wieku powinna zapewniać swobodę przemieszczania się.

  A co z układem? Im mniej ścian i barier – tym lepiej. Oto clou nowoczesnego budownictwa. Dlatego możesz oczekiwać otwartych kuchni, salonów połączonych z jadalnią oraz innych przestronnych wnętrz. Taka organizacja wnętrza mieszkania daje Ci również większą swobodę jego urządzania.

  W jaką stronę zmierza nowoczesne budownictwo? Naszą przyszłością są mieszkania przestronne, jeszcze bardziej funkcjonalne (zapewne z inteligentnymi systemami zarządzania) i energooszczędne. Jeśli więc szukasz nowego lokalu dla siebie, szukaj tych, które już dziś kierują się w stronę takich standardów.

  PhuPartner – deweloper Mińsk Mazowiecki.

  Biuro sprzedaży Mińsk Mazowiecki

  ul. Dąbrówki 30
  05-300 Mińsk Mazowiecki
  tel. 25 759 52 00
  tel. 600 446 449
  mieszkania@phupartner.pl

  Biuro sprzedaży Pruszków

  ul. Aleja Wojska Polskiego 125
  05-800 Pruszków
  tel. 504 691 964
  tel. 504 692 743
  info@cornerpark.pl

  Inwestycje