Zapraszamy
do kontaktu

Dalej


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z obsługą sprzedażową
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami

  Lokale usługowe

  NASZA OFERTA
  Mińsk Mazowiecki Warszawa

  Mińsk mazowiecki

  Wyszukaj lokal usługowy

  Powierzchnia
  Widok


  Miasto Nazwa inwestycji Nr lokalu Powierzchnia Cena / za m² Status Plan
  Mińsk Mazowiecki Stacja Mińsk U1 123.18 m² dostępny
  Mińsk Mazowiecki Stacja Mińsk U2 79.21 m² rezerwacja
  Mińsk Mazowiecki Stacja Mińsk U3 82.51 m² sprzedany
  Mińsk Mazowiecki Stacja Mińsk U4 81.02 m² dostępny
  Mińsk Mazowiecki Stacja Mińsk U6 43.58 m² dostępny
  Mińsk Mazowiecki Stacja Mińsk U7 38.33 m² sprzedany
  Mińsk Mazowiecki Stacja Mińsk U8 97.53 m² dostępny

  Warszawa

  Wyszukaj lokal usługowy

  Powierzchnia
  Widok


  Miasto Nazwa inwestycji Nr lokalu Powierzchnia Status Plan
  Warszawa Bemo Park Placówka oświaty / Przedszkole 792.19 m² rezerwacja

  Nowoczesne lokale usługowe

  Sukces Twojego biznesu zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest lokal usługowy, w obrębie którego prowadzisz swoją działalność. Elegancji, dobrze zlokalizowany, dostosowany do potrzeb danej działalności stanowi najlepszą wizytówkę firmy, kusząc klientów poszukujących określonej jakości.

  Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom przedsiębiorców z miast Mińsk Mazowiecki i Warszawa oferujemy wysokiej klasy lokale usługowe usytułowane w kluczowych lokalizacjach w mieście. Nasze lokale usługowe mieszczą się w nowoczesnych obiektach budowlanych o ciekawej architekturze. Są wyposażone we wszelkie niezbędne udogodnienia, jednocześnie oferując swobodę aranżacji przestrzeni pod wykonywaną działalność gospodarczą.

  Klientów poszukujących lokali usługowych w wybranych lokalizacjach zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Lokale oferujemy w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia pod klucz.

  Lokale usługowe w Mińsku Mazowieckim

  Dostępne lokale usługowe w Mińsku Mazowieckim to dogodne przestrzenie handlowe i handlowo-usługowe mieszczące na parterze nowoczesnego budownictwa wielorodzinnego. Lokale usługowe w Mińsku Mazowieckim wyróżniają się doskonałą lokalizacją na terenie miasta, a zarazem posadowieniem w budynkach o interesującej i przyciągającej uwagę przechodniów architekturze. Wszystkie dostępne lokale usługowe posiadają wejścia bezpośrednio z ulicy, stanowiąc odrębne przestrzenie do samodzielnego zagospodarowania. Oferujemy lokale użytkowe o zróżnicowanych metrażach.

  Lokale użytkowe– Warszawa

  Na terenie miasta Warszawa aktualnie oferujemy lokale usługowe posadowione na parterze nowoczesnego bloku mieszkalnego Stacja Praga wznoszącego się przy ulicy Markowskiej. Obiekt charakteryzuje się doskonałą lokalizacją oraz nietuzinkowymi rozwiązaniami architektonicznymi, dzięki którym zwraca uwagę przechodniów. Wszystkie lokale użytkowe posiadają niezależne wejścia z ulicy, co pozwala na ich swobodną aranżację pod dowolną działalność gospodarczą. Dostępne są lokale o zróżnicowanym metrażu.

  W razie pytań lub wątpliwości dotyczących bieżącej oferty na lokale usługowe zachęcamy do kontaktu. Oferujemy pomoc w wyborze lokalu, który najlepiej będzie spełniał Państwa potrzeby i oczekiwania.

  Biuro sprzedaży Mińsk Mazowiecki

  ul. Dąbrówki 30
  05-300 Mińsk Mazowiecki
  tel. 25 759 52 00
  tel. 600 446 449
  mieszkania@phupartner.pl

  Biuro sprzedaży Warszawa

  ul. Oławska 1
  01-494 Warszawa
  tel. 22 245 47 00
  tel. 666 050 103
  tel. 666 050 102
  info@bemopark.pl

  Inwestycje