Zapraszamy
do kontaktu

Dalej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z obsługą sprzedażową, w tym na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. *

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, przez PHU Partner Sp. J. oraz udostępnianie ich innym podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo i należącym do PHU Partner Sp. J. *

  Lokale usługowe

  NASZA OFERTA
  Mińsk Mazowiecki Warszawa

  Mińsk mazowiecki

  Wyszukaj lokal usługowy

  Powierzchnia
  Widok


  MiastoNazwa inwestycjiNr lokaluPowierzchniaCena / za m²StatusPlan
  Mińsk MazowieckiStacja MińskU1123.18 m²dostępny
  Mińsk MazowieckiStacja MińskU279.21 m²dostępny
  Mińsk MazowieckiStacja MińskU382.51 m²sprzedany
  Mińsk MazowieckiStacja MińskU481.02 m²dostępny
  Mińsk MazowieckiStacja MińskU533.10 m²dostępny
  Mińsk MazowieckiStacja MińskU643.58 m²sprzedany
  Mińsk MazowieckiStacja MińskU738.33 m²sprzedany
  Mińsk MazowieckiStacja MińskU897.53 m²dostępny

  Warszawa

  Wyszukaj lokal usługowy

  Powierzchnia
  Widok


  MiastoNazwa inwestycjiNr lokaluPowierzchniaStatusPlan
  WarszawaBemo ParkPlacówka oświaty / Przedszkole792.19 m²rezerwacja

  Nowoczesne lokale usługowe

  Sukces Twojego biznesu zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest lokal usługowy, w obrębie którego prowadzisz swoją działalność. Elegancji, dobrze zlokalizowany, dostosowany do potrzeb danej działalności stanowi najlepszą wizytówkę firmy, kusząc klientów poszukujących określonej jakości.

  Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom przedsiębiorców z miast Mińsk Mazowiecki i Warszawa oferujemy wysokiej klasy lokale usługowe usytułowane w kluczowych lokalizacjach w mieście. Nasze lokale usługowe mieszczą się w nowoczesnych obiektach budowlanych o ciekawej architekturze. Są wyposażone we wszelkie niezbędne udogodnienia, jednocześnie oferując swobodę aranżacji przestrzeni pod wykonywaną działalność gospodarczą.

  Klientów poszukujących lokali usługowych w wybranych lokalizacjach zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Lokale oferujemy w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia pod klucz.

  Lokale usługowe w Mińsku Mazowieckim

  Dostępne lokale usługowe w Mińsku Mazowieckim to dogodne przestrzenie handlowe i handlowo-usługowe mieszczące na parterze nowoczesnego budownictwa wielorodzinnego. Lokale usługowe w Mińsku Mazowieckim wyróżniają się doskonałą lokalizacją na terenie miasta, a zarazem posadowieniem w budynkach o interesującej i przyciągającej uwagę przechodniów architekturze. Wszystkie dostępne lokale usługowe posiadają wejścia bezpośrednio z ulicy, stanowiąc odrębne przestrzenie do samodzielnego zagospodarowania. Oferujemy lokale użytkowe o zróżnicowanych metrażach.

  Lokale użytkowe– Warszawa

  Na terenie miasta Warszawa aktualnie oferujemy lokale usługowe posadowione na parterze nowoczesnego bloku mieszkalnego Stacja Praga wznoszącego się przy ulicy Markowskiej. Obiekt charakteryzuje się doskonałą lokalizacją oraz nietuzinkowymi rozwiązaniami architektonicznymi, dzięki którym zwraca uwagę przechodniów. Wszystkie lokale użytkowe posiadają niezależne wejścia z ulicy, co pozwala na ich swobodną aranżację pod dowolną działalność gospodarczą. Dostępne są lokale o zróżnicowanym metrażu.

  W razie pytań lub wątpliwości dotyczących bieżącej oferty na lokale usługowe lub mieszkania w Mińsku Mazowieckim zachęcamy do kontaktu. Oferujemy pomoc w wyborze lokalu, który najlepiej będzie spełniał Państwa potrzeby i oczekiwania.

  Biuro sprzedaży Mińsk Mazowiecki

  ul. Dąbrówki 30
  05-300 Mińsk Mazowiecki
  tel. 25 759 52 00
  tel. 600 446 449
  mieszkania@phupartner.pl

  Biuro sprzedaży Pruszków

  ul. Aleja Wojska Polskiego 125
  05-800 Pruszków
  tel. 504 691 964
  tel. 504 692 743
  info@cornerpark.pl

  Inwestycje