Zapraszamy
do kontaktu

Dalej


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z obsługą sprzedażową
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami

Lokale usługowe

NASZA OFERTA
Mińsk Mazowiecki

Mińsk mazowiecki

Wyszukaj lokal usługowy

Powierzchnia
Widok


Miasto Nazwa inwestycji Nr lokalu Powierzchnia Cena / za m² Status Plan
Mińsk Mazowiecki Stacja Mińsk U3 82.51 m² / 9000 zł netto zł dostępny
Mińsk Mazowiecki Stacja Mińsk U4 81.02 m² / 9000 zł netto zł dostępny
Mińsk Mazowiecki Stacja Mińsk U6 43.58 m² / 9500 zł netto zł dostępny
Mińsk Mazowiecki Stacja Mińsk U7 38.33 m² / 9500 zł netto zł dostępny

Nowoczesne lokale usługowe

Sukces Twojego biznesu zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest lokal usługowy, w obrębie którego prowadzisz swoją działalność. Elegancji, dobrze zlokalizowany, dostosowany do potrzeb danej działalności stanowi najlepszą wizytówkę firmy, kusząc klientów poszukujących określonej jakości.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom przedsiębiorców z miast Mińsk Mazowiecki i Warszawa oferujemy wysokiej klasy lokale usługowe usytułowane w kluczowych lokalizacjach w mieście. Nasze lokale usługowe mieszczą się w nowoczesnych obiektach budowlanych o ciekawej architekturze. Są wyposażone we wszelkie niezbędne udogodnienia, jednocześnie oferując swobodę aranżacji przestrzeni pod wykonywaną działalność gospodarczą.

Klientów poszukujących lokali usługowych w wybranych lokalizacjach zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Lokale oferujemy w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia pod klucz.

Lokale usługowe w Mińsku Mazowieckim

Dostępne lokale usługowe w Mińsku Mazowieckim to dogodne przestrzenie handlowe i handlowo-usługowe mieszczące na parterze nowoczesnego budownictwa wielorodzinnego. Lokale usługowe w Mińsku Mazowieckim wyróżniają się doskonałą lokalizacją na terenie miasta, a zarazem posadowieniem w budynkach o interesującej i przyciągającej uwagę przechodniów architekturze. Wszystkie dostępne lokale usługowe posiadają wejścia bezpośrednio z ulicy, stanowiąc odrębne przestrzenie do samodzielnego zagospodarowania. Oferujemy lokale o zróżnicowanych metrażach.

Lokale usługowe – Warszawa

Na terenie miasta Warszawa aktualnie oferujemy lokale usługowe posadowione na parterze nowoczesnego bloku mieszkalnego Stacja Praga wznoszącego się przy ulicy Markowskiej. Obiekt charakteryzuje się doskonałą lokalizacją oraz nietuzinkowymi rozwiązaniami architektonicznymi, dzięki którym zwraca uwagę przechodniów. Wszystkie lokale usługowe posiadają niezależne wejścia z ulicy, co pozwala na ich swobodną aranżację pod dowolną działalność gospodarczą. Dostępne są lokale o zróżnicowanym metrażu.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących bieżącej oferty na lokale usługowe zachęcamy do kontaktu. Oferujemy pomoc w wyborze lokalu, który najlepiej będzie spełniał Państwa potrzeby i oczekiwania.

Biuro sprzedaży Mińsk Mazowiecki

ul. Dąbrówki 30
05-300 Mińsk Mazowiecki
tel. 25 759 52 00
tel. 600 446 449
tel. 608 410 234
mieszkania@phupartner.pl

Biuro sprzedaży Warszawa

ul. Oławska 1
01-494 Warszawa
tel. 22 245 47 00
tel. 666 050 103
tel. 666 050 102
info@bemopark.pl

Inwestycje