Zapraszamy
do kontaktu

Dalej


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z obsługą sprzedażową
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami

  Przestrzeń wedle Twoich upodobań

  02.06.2020

  Przestrzeń wedle Twoich upodobań

  Przestrzeń wedle Twoich upodobań

  Marzysz o przestrzeni, którą zaaranżujesz wedle swoich upodobań? Szukasz mieszkania, które odpowie na specyficzne potrzeby Twojej rodziny? Wybierz mieszkanie w Mińsku Mazowieckim i stwórz przestrzeń, którą będziesz mógł nazwać swoim domem.

  Sprzedaż mieszkań w Mińsku Mazowieckim

  Ulica Warszawska 141 to adres, pod którym znajdziesz mieszkania zaprojektowane z myślą o młodych, dynamicznych osobach poszukujących własnego miejsca do życia. Inwestycja obejmuje 36 lokali mieszkalnych zlokalizowanych w kameralnym, czterokondygnacyjnym budynku. Mieszkania przy Warszawskiej 141 charakteryzują się wysokim standardem wykończenia (stan deweloperski) oraz zróżnicowanym metrażem, przy czym aż połowę ogólnej liczby lokali stanowią mieszkania dwupokojowe. Mieszkania dwupokojowe to doskonałe rozwiązanie zarówno dla młodych osób rozpoczynających życie na własny rachunek, jak i seniorów, poszukujących optymalnych warunków dla swojej drugiej młodości.

  W ramach inwestycji na sprzedaż trafiły także mieszkania trzy- i czteropokojowe, których metraż i układ bardzo dobrze wpisują się w potrzeby bytowe młodych rodzin z dziećmi. Projektując mieszkania trzypokojowe i czteropokojowe zwróciliśmy szczególną uwagę na rozkład pomieszczeń, który umożliwia aranżację strefy dziennej i nocnej mieszkania. Strefa dzienna stwarza doskonałe warunki do wspólnego gotowania i wypoczynku w rodzinnym gronie, podczas gdy sfera nocna zapewnia komfort i dyskrecję przestronnych sypialni, w których możemy zaaranżować tradycyjną sypialnię oraz pokoje dziecinne.

  Dodatkowym atutem każdego mieszkania przy Warszawskiej 141 w Mińsku Mazowieckim jest otwarta lub przeszklona loggia i duże okna. Zarówno loggie, jak i okna zapewniają optymalne oświetlenie pomieszczeń, jednocześnie ułatwiając ich wietrzenie. W zależności od potrzeb mieszkańców loggia może pełnić funkcję przeszklonego balkonu lub stanowić doskonałą przestrzeń do przechowywania akcesoriów sportowych, takich jak rowery i hulajnogi.

  Nowoczesna architektura wraz ze swobodą aranżacji wnętrz

  Budynek przyWarszawskiej 141 charakteryzuje się nowoczesną bryłą, która doskonale wpisuje się w gusta inwestorów. Na jego elewację składa się okładzina z naturalnego kamienia oraz eleganckie płyty włókno-cementowe, które zapewniają trwałość i odporność na szkodliwe oddziaływanie warunków atmosferycznych przez wiele lat.

  Sprzedaż mieszkań w Mińsku Mazowieckim obejmuje lokale w stanie deweloperskim. Oznacza to, że ich wykończenie w całości pozostawiamy przyszłym mieszkańcom, którzy mogą wykorzystać w tym celu pełne spektrum materiałów wykończeniowych – od drewna, przez szkło i metal, po nowoczesne systemy karton-gips.

  Biuro sprzedaży Mińsk Mazowiecki

  ul. Dąbrówki 30
  05-300 Mińsk Mazowiecki
  tel. 25 759 52 00
  tel. 600 446 449
  tel. 608 410 234
  mieszkania@phupartner.pl

  Biuro sprzedaży Warszawa

  ul. Oławska 1
  01-494 Warszawa
  tel. 22 245 47 00
  tel. 666 050 103
  tel. 666 050 102
  info@bemopark.pl

  Inwestycje